15190.
433. Lezárult gyorsárverés
Plakát
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Ez történt Budapesten, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Muráti Lili, Hajmássy Miklós, Rajnay Gábor, Ladomerszky Margit, Kiss Manyi, Makláry Zoltán szereplésével. Rendező: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a litográfián Kellner Márkus, Bp. M.F.I. Film. Sérült, hiányos. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, damaged, lithograph on paper.