Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2768641
12288
433
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm 2768640
12289
433
32000
Grantner Jenő (1907-1983): Ludas Matyi. Bronzírozott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:35 cm 2768639
12290
433
22000
Jelzés nélkül: Spártai harcos. Festett fém, dárdája kicsit ferde, m: 30 cm 2768637
12291
433
Jelzés nélkül: Búzakalászos hölgy. Festett fém, fatalapzaton, m: 21 cm 2768636
12292
433
32000
Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, márvány talapzaton jelzés nélkül m:28 cm 2769135
12293
433
32000
Kőműves László: Art Deco korongozó. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 27 cm 2769121
12294
433
Jelzés nélkül: Szecessziós női figura. Ezüstözött ón, kicsit ferde, kis kopásokkal m:20 cm 2796455
12295
433
Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm 2747418
12296
433
Rácz Edit (1936- ): Gyermek pár. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm 2747419
12297
433
Rácz Edit (1936- ): Mérleg. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm 2747416
12298
433
Rácz Edit (1936- ): Bika. Töltött rézlemez, , hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm 2703153
12299
433
Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft