13752.
433. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 200 Ft
1938 Régi emlékkönyv, napló. Bőrkötés, aranyozott lapélekkel, kulcs nélkül, a borítón sérüléssel, egyébként jó állapotban. Az első oldalon ajándékozási bejegyzés, a többi lap üres. 20x16,5 cm