Ács József (1931-) ~1964. "Dr. Bárczi Gusztáv 1890-1964 / Magyar Gyógypedagógusok Egyesülete" kétoldalas bronz emlékérem + a Magyar Gyógypedagógusok Egyesületének akkori tagjairól és Dr. Bárczi Gusztávról készült fotó (80mm) T:1- kis patina
Asszonyi Tamás (1942-) 1992. "Miles Davis Kiállítás és Koncert Vajda Lajos Stúdió - Dalmát Pince - Szentendre Szept 5 - Szept 5-28" kétoldalas, öntött bronz plakett (86x109mm) T:1-,2 patina
Bajnok Béla (1937-2020) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére 1989. október 23. / Republica Hungariae" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:2
Bányai József (1933-2015) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. "Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31." kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, fülnyom
HPII 188