Cook-szigetek 2015. 1$ Au "Szent Korona" Szign:ifj. Szlávics László (0,5g/0,999) T:PP
Cook Island 2015. 1 Dollar Au "Sacra Corona" Sign.:ifj. Szlávics László (0,5g/0,999) C:PP
Fiji 2020. 5$ Au "Beethoven születésének 250. évfordulója" kapszulában (0.5g/0.999) T:PP
Fiji 2020. 5 Dollar Au "250. Anniv. birthday of Ludwig van Beethoven" in capsule (0.5g/0.999) T:PP
Franciaország / Második Császárság 1860BB 5Fr Au "III. Napóleon" kapszulában, tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal (1,61g/0.900) T:2 kis patina
France / Second Empire 1860BB 5 Francs Au "Napoleon III" in capsule, with certificate and a blank owner's sheet (1,61g/0.900) C:XF small patina
Krause KM# 787.2