Porcelán Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753475
11458
433
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm 2791728
11459
433
6 db Herendi virágmintás háncsnyomott tányér, 1946. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 22,5 cm 2774276
11460
433
32000
Herendi porcelán borívó, "Tokaj" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2755900
11461
433
11000
Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22cm 2755362
11462
433
11000
Herendi virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m:24cm, d: 20 cm 2764174
11463
433
19000
Herendi Zöld Küllő, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2764227
11464
433
26000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2790046
11465
433
Herendi virág. Kézzel festett jelzett, lepattanásokkal. 7 cm 2792628
11466
433
Herendi virágmintás leveses tál, sérült, jelzett, d: 28 cm 2792685
11467
433
Herendi virágmintás tálca, jelzett, sérült, 27x17 cm 2795457
11468
433
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2795392
11469
433
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft