Rejtő Jenő: Csontbrigád, Piszkos Fred közbelép. Bp., 1966, 1967, Albat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000021/Rejto-Jeno-Csontbrigad-Piszkos-Fred-kozbelep-Bp-1966-1967-Albatrosz-Kiadoi-papirkotC3~II2809113
2809113
17714
434
Leírás: Rejtő Jenő: Csontbrigád, Piszkos Fred közbelép. Bp., 1966, 1967, Albatrosz. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: nagy_andras