Tomori (Sztansits) Jenő: Mese egy szomorú asszonyról. Budapest, é.n. Valter Ernő könyvnyomdája. 141p. Erősen kopott Gottermayer egézvászon kötésben, aranyozott lapélekkel DEDIKÁLT példány