Peter Hore: Battleships. London, (2005.),Lorenz Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1898, Grill Károly, V+332+1 p. Korabeli kissé kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, a táblák hiányoznak.
Dunapataj az I. világháborúban. Faddi József dunapataji népfölkelő naplója. (Élettörténet a világháborúból 1914 - 1917). Az előszót és a jegyzeteket írta: Rákóczy Rozália. Kalocsa-Dunapataj, 2014, Viski Károly Múzeum - Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Harald Eggenberger: Österreich-Ungarns U-Boot-Kommandanten 1914 bis 1918. Mit einem Vorwort von Bernhard Wenning. Schleinbach, 2013., Winkler-Hermaden. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Wladimir Aichelburg: Schlachtschiffe Österreich-Ungarn. Habsburg, Árpád und Babenberg in zeitgenössischen Dokumentum. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 3. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Wladimir Aichelburg: Der Thronfolger und das Meer. K. u. k. Admiral Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich-Este in zeitgenössischen Bilddokumenten. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 2. Wien, 2001., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Nikolaus A. Sifferlinger: Rapidkreuzer Helgoland. Im Einsatz für Österreich-Ungarn und Italien. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 7. Wien-Graz, 2006., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Zvonimir Freivogel: Österreichisch-ungarische Hochseetorpedoboote und ihre Schicksale. Österreichs Schiffahrt in alten Ansichten Album 5. Wien-Graz, 2002., NW Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.