Kiss Dezső: Borsodi szénbányák. Szerk.: Tóth Pál. Miskolc, 1986.,Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben, ezüst (Ag) plakettel. Kereskedelmi forgalomba nem került. "Megjelent 600 példányban műbőr-kötésben, plakettel. Ebből ebből 25 példány ezüst plakettel."
Megemlékezés a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete megalakulásának 75. évfordulójáról és a 38. bányásznap alkalmából rendezett ünnepi ülésről. Szerk.: Tóth Pál. Bp., 1988, BDSZ. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón fém plakettel, bányász motívumos vörösréz dísztokban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv
Domony András - Várhelyi Rezső: Nemzetközi alumínium konferenciák Magyarországon. Székesfehérvár, 1985, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötésben, alufóliára nyomva, a borítón plakettel. Megjelent 850 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Sárköz. Szekszárd 1980. Szekszárdi Nyomda Vállalalat. Népi hímzéses vászonkötésben. Megjelent 500 példányban! Minikönyv könyvárusi forgalomba nem kerül