Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 416 p.+3 t. Harmadik kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.