12 000 Ft
Musulin, Freiherr von: Das Haus am Ballplatz. Erinnerungen eines österreichisch-ungarischen Diplomaten. München, 1924, Verlag für Kulturpolitik. Német nyelven. 309 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, címlapon ceruzás aláhúzásokkal, néhány kevés lapon ceruzás jegyzetekkel, máskülönben jó állapotban. / Half-linen binding, in German languague.