16105.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Dalmatien und die wichtigsten Teile von Slowenien, Kroatien, Montenegro, Bosnien und der Herzegowina, mit Angaben für Automobilisten. Grieben Reiseführer Band 161. Berlin, 1935, Grieben-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.