16122.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.