Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott papírborítóval. Megjelent 1000 példányban.
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, Egyetemi Nyomda-ny., 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban.
Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katholische Kirchen in Ungarn. [Katolikus templomok Magyarországon]. Bp., 1991, Hegyi és Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Emanuel Poche: Prága művészeti emlékei. Alexandr Paul. Ford.: G. Tihanyi Vera. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az elején 6 lap fűzése meglazult.