Vegyes Kolozsvárral kapcsolatos tétel, 3 db: Kincses Kolozsvár I-II. Szerk.: Bálint István János. Magyar Hírmondó. Bp., 1987, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.; Lászlóffy Aladár: Házsongárd. Fényképezte Kántor László. Bp., 1989, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé papír védőborítóban.; Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. G...
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2004 Társasélet Pesten és Budán. Szerk.: Fábri Anna. Budapesti Negyed. XII. évf. 4. sz. 2004. tél. (46. sz.) Bp.,2004, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Szamódy Zsolt - Csikány Tamás - Horváth Csaba: Komárom erődváros. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Sebestyén Ádám: A bukovinai andrásfalvi székelyek élete és története Madéfalvától napjainkig. Szekszárd, 1972, Tolna Megyei Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói foltos egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!