2001 Krúdy és Pest. Szerk.: Sánta Gábor. Budapesti Negyed. IX. évf. 4. sz. 2001. tél (34. sz.) Bp.,2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Átkötött modern egészvászon-kötés,
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die älteste Gaststätte von Pest. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
A kolozsvári Farkas utcai templom címerei. Összeáll.: Kovács András. Bp. - Kolozsvár, 1996, Balassi - Polis. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.
Gyulai Iván: Védett természeti értékek Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében. Miskolc, 1984., B-A-Z Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói papírkötés.
Adatok Miskolcról 1980. Összeáll.: Miskolc Megyei Városi Tanács VB. Tervosztálya. Miskolc, 1982, Miskolc Megyei Városi Tanács VB. Tervosztálya, 77 p. Egészvászon-kötésben.