Bolhapiac Tételek száma: 419
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806462
12152
434
Flea Market
Borostyánszínű retró nyaklánc + karkötő 2806744
12153
434
Flea Market
Vegyes ékszer tétel, közte mórfejes bross, vegyes állapot, műanyag krémes dobozban. Közte aranyozott Ezüst (Ag) is. 2804478
12154
434
Flea Market
3 db bőr tartó. Pénztárca és szemüvegtartó. 2804294
12155
434
Flea Market
3 db klf. csont dobozka, d: 3-7 cm 2804803
12156
434
Flea Market
Hagyományos tibeti imazászló, 100x88cm 2806530
12157
434
Flea Market
7 db bizsu karkötő és nyaklánc + 1 jelzett Paul Smith mandzsetta + egy Lékai bíboros idézetes képeslap 2805736
12158
434
Flea Market
3 db régi napszemüveg, kopott. 2804488
12159
434
Flea Market
Murrays pipadohányos doboz, tartalommal. 2804834
12160
434
Flea Market
cca. 1940 Japán csapat zászló, sérült. 44x300 cm 2809706
12161
434
Flea Market
2 m-es zollstock, mérőszalag, 5 fejes csavarhúzó, 5 db ácsceruza 2809713
12162
434
Flea Market
2 m-es zolsstock, LED elemlámpa elemmel, Inox zsebkés, 5 db ácsceruza 2809704
12163
434
Flea Market
2 m-es zollstock, Handy Fan elemes ventilátor, 5 db ácsceruza Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft