Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 279

Régi vívósisak. Drót, vászon, bőr. Jelzés nélkül, korának megfelelő, viseltes állapotban, 26x22 cm
11422.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Női akt, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm
11423.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Mufle de Lion bronz bútordísz, 19. század, 10x13 cm
11424.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Régi réz mozsár, törővel, m: 12,5cm, d: 14 cm, h: 20,5 cm
11425.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
11426.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Régi díszes réd doboz, diófa belsővel, tetején tűgobelin, üveggel védve. Egyik csavarható gömblába, hiányzik. 15,5x20 cm
11427.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Szecessziós asztali réz keretes tükör 14x18 cm
11428.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,18
31,43
1860 körül: Női miniatűr, kézzel festett, keretben, jelzés nélkül. MNG Bírálati véleménnyel. 10x7 cm
11429.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13,8 cm
11430.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13,5 cm
11431.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 13 cm
11432.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Díszes német ón pohár, jelzett, / German tin glass m: 12 cm
11433.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft