1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Ghymesi és gácsi gróf Forgách Ferenc (1560-1615) nyitrai püspök, esztergomi érsek aranykelyhe. Színes litográfia, papír, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Imp. J. & A. Lemercier, Paris. A lap alján feliratozott, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 36,5x28,5 cm