11538.
434. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Oskar Hertel: Figura. Bronz, kőtalapzaton, kopott, hiányos, jelzett, 1900 körül, m: 28,5 cm