33562.
434. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
1 600 Ft
Románia ~1980. 8 darabos Székelyudvahely tematikájú zománcos, fém és műanyag jelvény tétel, közte "Tamási Áron Líceum - Székelyudvarhely","Jelvény Kiállítás","Haladás Udvarhely" T:1-2 patina, hiányzó tű Romania ~1980. 8pieces Odorheiu Secuiesc themed enamelled, metal and plastic badge lot, among "Liceul Tamási Áron - Odorheiu Secuiesc","Progresul Odorhei","Epozi?ie de Insigne - Odorheiu Sec." C:UNC-XF among patina, missing pin