31727.
434. Lezárult gyorsárverés
Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
DN "Magyar századok - nemzetünk dicső története" emlékérem sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, papír dísztokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Honfoglalás emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) T:1- egyik kapszula fele hiányzik