Amerikai Egyesült Államok 2020. "Donald Trump" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1 (eredetileg PP) fo. USA 2020. "Donald Trump" two-sided, gilt metal medallion (40mm) C:UNC (originally PP) ujjlenyomatos
Német Államok / Nürnberg 1630. 60kr "II. Ferdinánd" ezüstözött utánveret "1976" beütéssel, német nyelvű tanúsítvánnyal T:1
German States / Nuremberg 1630. 60 Kreuzer "Ferdinand II" silver plated restrike with "1976" hallmark with certification in german C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 1979. 1pf Ag "Weisenbergi II. Konrád" jelzett utánveret tanúsítvánnyal, dísztokban (4g/0.999/20mm) T:1 patina
Federal Republic Germany 1979. 1 Pfennig Ag "II. Conrad von Weisenberg" marked restrike with certificate in display case (4g/0.999/20mm) C:UNC patina
Szovjetunió 1991. "Szentpétervár" aranyozott kétnyelvű Cu-Ni emlékérem, "1991. szeptember 6. - Leningrád visszanevezése Szentpétervárrá" sorozat T:PP
Soviet Union 1991. "St. Petersburg" gilt, bilingual Cu-Ni medallion, "Renaming Leningrad to St. Petersburg - 6. IX. 1991." series C:PP
Szovjetunió 1991. "A jobbágyság eltörlése 1861" aranyozott kétnyelvű Cu-Ni emlékérem, "1991. szeptember 6. - Leningrád visszanevezése Szentpétervárrá" sorozat T:PP
Soviet Union 1991. "Abolition of serfdom 1861" gilt, bilingual Cu-Ni medallion, "Renaming Leningrad to St. Petersburg - 6. IX. 1991." series C:PP