Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 242
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2775941
31394
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1907. "Rúdugrás II. / 1907. jún. 2." bronz díjérem füllel (30mm) T:1-,2 2780754
31395
434
6500
Numizmatika
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina 2763685
31396
434
3400
Numizmatika
~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (15,37g/0.800/33mm) T:1-,2 patina 2778380
31397
434
Numizmatika
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2 2801875
31398
434
Numizmatika
1912. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Uszás II. 1935" gravírozással (40mm) T:1- 2805482
31399
434
Numizmatika
1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1- 2775943
31400
434
Numizmatika
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2 2763607
31401
434
Numizmatika
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2 2775938
31402
434
2200
Numizmatika
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2 2803632
31403
434
Numizmatika
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 8xlkf bronz, Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1964. Újpest felszabadulási Emlékverseny I." lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió 2803634
31404
434
Numizmatika
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió 2780698
31405
434
Numizmatika
1925. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft