Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 307
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2751042
10778
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Fodor Gábor (1962- ) politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszter arcképe. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. 14x8 cm. 2821541
10779
435
Jelzés nélkül: Varrónő munka közben (Singer varrógép). Ceruza, papír, 39,5x29 cm 2769865
10780
435
Jelzés nélkül: Pipázó juhász, rézkarc, papír, foltos, üvegezett fakeretben, 23x18 cm 2767635
10781
435
Jelzés nélkül: Beethoven. Szén, papír. 29,5x44 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 2767837
10782
435
Jelzés nélkül: Vízpart. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 17x21,5 cm 2709974
10783
435
Jelzés nélkül, Deák Ébner Lajos után: Hazafelé. Olaj, vászon, fakeretben. 57x81 cm 2811605
10784
435
Jelzés nélkül: Fej. Vegyes technika, papír. 50x25 cm 2824156
10785
435
Jelzés nélkül: Kislány és a nagymama. Olaj, karton, kisebb felületi sérülésekkel. 61x90,5 cm 2820797
10786
435
Jelzés nélkül: Gondolkodó. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x14 cm 2820798
10787
435
Jelzés nélkül: Séta. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 31,5x24 cm 2821144
10788
435
15000
Jelzés nélkül: Búcsúmenet. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 47,5x37 cm. 2821236
10789
435
28000
Jelzés nélkül: Remington. Olaj, vászon, 80x50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft