Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5×21 cm. Művei sajátosan egyesítik a geometrikus kubizmus és az absztrakció jegyeit a prekolumbián művészet elemeivel.
Fried Pál (1893-1976): Vágtató ménes cowboyyal. Pasztell, papír. Jelzett 40x79,5 cm. Proveniencia: Korábban Szakál Géza (1883-1959) fényképész, fotóművész tulajdonában. Üvegezett fakeretben. / Pál Fried (1893-1955): Cowboy with horses. Pastell on paper. Signed. 40x79,5 cm. Framed. Provenance: Formerly Géza Szakál (1883-1939) photographer, photo artist.
Fried Pál (1893-1976): Beduin tevével. Pasztell, papír. Jelzett. 44,5x32 cm. Proveniencia: Korábban Szakál Géza (1883-1959) fényképész, fotóművész tulajdonában. Fried Pál művészetében az orientális,. arab világból ismert motívumok egy észak-afrikai utazás során tűntek fel. 1931-ben szeptemberében-októberében járt Tuniszban, az akkori francia gyarmati városban. Feltehetően ekkor vagy ez után készül...
Fülöp György (1923-): 1956 - a megtorlás. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. A laphoz ragasztva a karikatúra fóliára készült másolata.21,5x15 cm.