G. Szántó András (?-2002): Velence / Venezia 1981-87 között. (Ponte delle Tette / Csöcsök hídja) Olaj, vászon, fakeretben, jelezve balra lent: G. Szántó A. 60,5x45,5 cm. (A Ponte delle Tette, azaz a ,,Csöcsök hídja" - mely nevet a 15. század végén kapta - Velencében, a Rialto piac mögötti városrészben található. A híd két, egymással szomszédos bordélynegyedet kötött össze, ahol kurtizánok várták a...
Galambos Margit (?-?): Art deco figura, Jack London A felfedezés c. könyv borítótervéhez, 1924 k. Tempera, papír, jelzés nélkül, foltos, papírra kasírozva, 17,5x12,5 cm.
Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Halászok a vízen. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. Dekoratív fakeretben. 72×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Csendélet. Olaj, farost. Hátoldalán GP monogrammal jelzett. Dekoratív fakeretben. 49×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda által). Lap jobb alsó sarkában kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm