Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816695
10156
435
3200
Görög Rezső (1930- ?): Este (Halászok). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×29 cm 2805751
10157
435
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, jelzett, 25x17 cm 2805722
10158
435
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm 2805690
10159
435
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm 2820090
10160
435
Gross Arnold: Brüsszeli vasárnap. Nyomat, papír. jelzett 33x40 cm alján képet nem érintő folttal 2541257
10161
435
Ifj. Guti József Soma (1946-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20,5x30cm 2756651
10162
435
Eugen Günel (?-?): Hóborított táj. Litográfia, vászon. Jelzett. Üvegezett keretben. 34x50 cm 2811588
10163
435
Gy. Molnár István (1933-2010): Várfok. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 25x16 cm 2693103
10164
435
Gy. Molnár István (1933-2010): Pásztor János portréja. Rézkarc, papír, jelzett . 29×19,5 cm 2820766
10165
435
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Erdei táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 60x40 cm 2820765
10166
435
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Vízparti táj (Tisza?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 31x40 cm 2732476
10167
435
36000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, artist"s proof E.A. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft