Hornyánszky Gyula (1924-1995) festő, grafikus hagyatékából egy mappa, össz. 46 db, főleg grafikák (ceruza, toll, tus), közte néhány kézirat, meghívó, stb. Jelzéssel / jelzés nélkül, vegyes méretben és állapotban.
Horthy Béla (1869-1943): Kézdi-Kovács László és Vajda Zsigmond karikaturisztikus portréi. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, Kézdi-Kovács László autográf feliratával, mely szerint "Horthy Béla rajzai". 14,5x11 cm + 1935 Horthy Béla autográf levele Kézdi-Kovács Lászlóhoz, amelyben Fränkel József budapesti műkereskedésében rendezendő kiállítására invitálja. Két és fél kézzel írt oldal...
Ivanova, T. V. (?-), orosz vagy szovjet festő: Keresztelő. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott, 60×50 cm / Ivanova, T. V. (?-), Soviet or Russian painter: Christening. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description and label on the reverse. 60x50 cm