Nolipa István Pál (1907-1986): Május 1. Pittkréta, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben 50x39 cm
Orosz László (1928-2000): Marosi táj (Nagymaros). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki erdő, 1906. Akvarell, papír, jelzés nélkül, Ócsvár Rezső autográf datálásával és helymeghatározásával, 22,5x16 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, unsigned, but with autograph description. The painter was born in Smolnik!
Ősz Dénes (1915-1980): Pilisszentlászló. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, sérült fakeretben. 61,5×100 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!