Paál Albert (1895-1968): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Reprodukálva: Sümegi György: Dokumentumok Paál László és Paál Albert festőművészek munkásságáról. Bp., 2024, Könyvpont, 66. o. Dekoratív fakeretben, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Albert Paál (1895-1968): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right. Reproduced in the book: Sümeg...
Pánczél Béla (1900-1966), össz. 4 db rajz: 2 db vitéz Háry János illusztráció és 2 db székelyföldi jelenet. Ceruza, tus, papír, Háry János illusztrációk jelzés nélkül, többi jelzett. 21,5x30,5 cm
Pablo Picasso (1881-1973): Ülő pár. Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton.. Számozott. 101/250. Bal alsó sarkában S.P.A.D.E.M: Paris szárazbélyegzővel lapméret:39x29 cm
Pintér József (1922-2002): Eső után, 1981. Akril, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén Pintér József autográf ajándékozási soraival. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x50 cm