Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Győr, Kisfaludy utca, a régi Sárkánylyuk vendéglővel és Hungária kötödével. Fametszet, papír, jelzett. Próbanyomat. Lapszéli gyűrődésekkel. 12x10 cm
Rau Tibor (1934-2000): 17 db illusztráció Rejtő Jenő Három testőr Afrikában c. könyvéhez, 1962. Tus, papír, vékony kartonra kasírozva. 3 db rajz jelzett és datált, többi jelzés nélkül.18x9,5 és 21x18 cm közötti méretekben.