Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2394055
10481
435
Udvary Pál (1900-1987): Portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 22×14 cm 2759344
10482
435
Uitz Béla (1887-1972): Borítólap terv 1924. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 45x40 cm 2819475
10483
435
15000
Ujváry Lajos (1925-2006): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 51x39,5 cm 2819462
10484
435
15000
Ujváry Lajos (1925-2006): Kávészünet. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 56x43 cm 2796137
10485
435
30000
Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm 2648147
10486
435
Ujváry Lajos (1925-2006): Trencsén, 1966. Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29,5x21 cm 2796143
10487
435
30000
Ujváry Lajos (1925-2006): Templom. Olajpasztell, karton, jelzett. Fakeretben, 68×49 cm 2813847
10488
435
Uray János, működött a XX. sz. első felében, 2 db grafika: Dombos táj és Alföldi tanya. Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, hátoldalán Orsz. Képkultúra Társaság, Bp., Városmajori Művésztelep bélyegzőjével, 16x24 cm 2811873
10489
435
14000
Urhegyi Alajos (1871-?): Balatonparti vitorlás. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 34×50 cm. 2779592
10490
435
60000
Újváry Ignác (1860-1927): Virágos udvar Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben 47x68 cm 2325127
10491
435
Vajda Ferenc (1892-?): Sétálók, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x41,5 cm 2692367
10492
435
Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft