Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm
Bányász István, működött a XX. sz. első felében, 1924-ben Nagybányán tanult: Sárospataki Rákóczi-vár, 1937. Pasztell, papír, kartonra kasírozva. Jelezve jobbra lent: Bányász, 1937, Sárospatak. Apró sérüléssel. 50x39 cm.
Bertalan Rózsa (1900-1987): Téli táj, 1930-as évek. Pasztell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf felirattal és datálással, 28x21,5 cm, üvegezett fakeretben