Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm
10048.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
127,32
137,14
Bányai Mátyás (?-?): Esztergom. Olaj, fa, jelzett a hátoldalon, fakeretben, 7,5x23 cm,.
10049.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Bányász István, működött a XX. sz. első felében, 1924-ben Nagybányán tanult: Sárospataki Rákóczi-vár, 1937. Pasztell, papír, kartonra kasírozva. Jelezve jobbra lent: Bányász, 1937, Sárospatak. Apró sérüléssel. 50x39 cm.
10050.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,97
74,29
10051.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Piroska Belling: Falusi jelenet. Litográfia, papír, jelzett. 38x54 cm
10052.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Bencze Klára (1925-): Dáliák. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/100), lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 31,5×16,5 cm
10053.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Benda Zoltán (1963-): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×30 cm
10054.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
23
Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975): Kislány babával. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10055.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
10056.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
10057.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Bertalan Rózsa (1900-1987): Téli táj, 1930-as évek. Pasztell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf felirattal és datálással, 28x21,5 cm, üvegezett fakeretben
10058.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Bertalan Rózsa (1900-1987): Alsódörgicsei várrom, 1933. Pasztell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf felirattal és datálással, 28,5x21,5 cm, üvegezett fakeretben
10059.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft