19 000 Ft
Ivanova, T. V. (?-), orosz vagy szovjet festő: Keresztelő. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott, 60×50 cm / Ivanova, T. V. (?-), Soviet or Russian painter: Christening. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description and label on the reverse. 60x50 cm