24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Lisziák Elek (1939-2007): Lao-ce, 1969. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 41,5×25 cm / Elek Lisziák (1939-2007): Laozi (Lao-Tze). Ink and watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 41,5×25 cm