30 000 Ft
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj, 1929. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Kiállítva: Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp., 1930. Hátoldalán a kiállítás raglapjával és másik kettő korabeli kiállítási raglappal. 42x53 cm.