Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi fények, 1965. Akvarell, papír. Jelzett. Katona Kiss Ferenc autográf ajándékozási soraival 1971-ből. Üvegezett fa keretben. 12x25 cm
Katona Nándor (1864-1932): Tátrai táj. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. 30,5x45 cm / Nándor Katona (1864-1932): Tatry. Oil on wood, signed lower right.
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13,5x13,5 cm
Joseph Kádár/Kádár József (L K'dar) (1936-2019): L'Horizontalisme, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (42/100). Hátoldalán a művész bélyegzőjével.. 43x41,5 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (93/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 22x58 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (93/100), with the artist's stamp on the reverse, 22x58 cm.