Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Duna Dömsödnél, Soroksári Dunaág, 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé foltos, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35×50 cm
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balatonpart Balatonszabadinál, 1934. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal. Hátoldala Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére postázott képeslap Barabás Reismann Gizella autográf soraival, amelyben Balatonkenesén és Balatonszabadiban töltött idejéről és ott készült vázlatokról számol be. 10,5x15 cm
Bánfalvy Ákos (1943-): Illusztráció Fehér Tibor: A ródoszi lovag c. könyvéhez. Lavírozott tus, papír, jelzett, papírra kasírozva. Hátoldalán Móra Ferenc Könyvkiadó Bélyegzőjével. 34,5×24 cm