Festmények és grafikák Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677801
10096
435
Czinege Zsolt (1964-): Gyümölcscsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben,40×32 cm 2793752
10097
435
28000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm 2539600
10098
435
6500
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm 2815442
10099
435
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk. 10 db fametszet. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Jelezve a dúcon, eredeti, sérült és hiányos kiadó borítékban. Gerince sérült, borítója foltos. Egyes lapok részben kissé sérültek. 28x40 cm. 2784537
10100
435
24000
Deák Ilona (1943-): Őszi csokor, 1976. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 45×50 cm 2821822
10101
435
9500
Dévényi Antal (1910-1989): Bánki-tó, 1974. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és kiállítási címkével. Fakeretben, 34,5×40 cm. 2803228
10102
435
24000
Diósy Antal (1895-1977): Margit híd a Dunával. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 24x30 cm 2811619
10103
435
Dobos Lajos (1921-2012): Borongás. Akvarell, papír, jelzett. Külön papíron Képcsarnok Vállalat címkéivel. 31,5x45 cm. 2818816
10104
435
1876 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott félvászon vázlatfüzetben, lapokra ragasztva, kopott borítóval, részben foltos lapokkal, egy lap kijár és a lapszélei sérültek, kissé sérült kötéssel, 34 sztl. lev., vázlatfüzet, 28x44 cm, lapméret: kb. 23x30 cm 2814586
10105
435
Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×19,5 cm 2821346
10106
435
3200
Eigel István (1922-2000): Madár. Tus, papír, kartonra kasírozva, 16×21 cm 2821350
10107
435
3200
Eigel István (1922-2000): Madártanulmányok. Ceruza, papír, kissé foltos, kartonra kasírozva, 21×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft