cca 1870-1900 25 db portré magyar és külföldi híres személyekről (Csiky Gergely, Berczik Árpád, Bismarck, Ráday Gedeon honv. miniszter, Perczel Mór, Zichy Jenő, Ybl Miklós stb.) rotációs fametszet, papír, részben jelzett a metszeten, 14,5x14 és 19,5x19 cm közötti méretekben
Alt, Rudolf - Franz Xaver Sandmann: Vendéglő a Tigrishez. Kézzel színezett litográfia, 1853. A lapok a ,,Festői Megtekintések Budára és Pestre" című, eredetileg 24 lapos sorozatban jelentek meg. Kiadta L.T. Neumann, Bécsben. 17x22 cm
cca 1790-1800 Die grosse blaue Meise (kék cinege). Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
cca 1790-1800 Der Pavane. Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Papagáj. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
cca 1790-1800 Der gezopfte Kukuk. Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Kakukk. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 24x17cm
'Thorwaldsen' Albert Bertel Thorvaldsen (1770-1784) izlandi származású dán szobrász rézmetszetű portréja, papír, jelzés nélkül, foltos, hajtott, 11x9 cm
cca 1890 kb. 50 db egészoldalas illusztráció, többségében festmény reprodukció az Ország-Világ c. lapból, rotációs fametszet, részben sérült és kissé foltos. 28x38 éa 38x28 cm körüli méretekben
Rembrandt van Rijn (1606-1669) után, XX. sz. vége/XXi. sz. eleje: Koldusok az ajtónál. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Üvegezett fakeretben. 17x13 cm