3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
George Housman Thomas (1824-1868) után: Paripa (Masterless), XIX. sz. vége. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lap teteje kartonra kasírozva, 32x49