cca 1920-1930 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Hölgy portréja. Jelzett, kartonra kasírozott fotó. Dekoratív, korabeli üvegezett fa keretben, a kereten kisebb sérülésekkel, 22,5x16 cm (keret: 38,5x30 cm)