1912 Ruhe an Bord / Austro-Hungarian Navy, K.u.K. Kriegsmarine, resting mariners on board, litho naval flag on the backside. Verlag F. W. Schrinner, Pola (felületi sérülés / surface damage)
1907 Császári és Királyi Haditengerészet Dunaflottilla monitorja a Királyi várnál Budapesten / K.u.K. Kriegsmarine Donauflottille / Austro-Hungarian Navy Danube Fleet River Guard ship near the Royal Castle in Budapest. S.L.B. No. 35. + "NAGY-KANIZSA - BROD 25. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (fl)
1915 Vernichtung des engl. Kreuzers "Liverpool" durch das oesterr.-ung. Unterseeboot 4 bei San Giovanni di Medua am 9. Juni 1915. K.u.K. Kriegsmarine / WWI Austro-Hungarian Navy art postcard. Illustrierten Zeitung + "K.U.K. KRIEGSMARINE SMS ERZHERZOG FRANZ FERDINAND" (EB)
Kapitän-Leutnant Weddigen / Otto Weddigen, German Navy (Kaiserliche Marine) U-boat commander. Art Nouveau, flags + "Kais. Deutsche Marineschiffspost No. 70. 22/9. 14."
Pola, Pula; K.u.K. Kriegsmarine Kriegshafen / Porto di Guerra / Osztrák-magyar haditengerészeti kikötő / Austro-Hungarian Navy port and naval base, shipyard. M. Clapos, Phot Atelier Flora
Cunard Magyar-Amerikai vonal. Pannónia kivándorlási hajó Fiume kikötőjében. G. Jerouscheg kiadása / Cunard Hungarian-American Line. Emigration ship Cunard Line RMS Pannonia in the port of Rijeka (EK)