6 000 Ft
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül. Bp., 1889, Révai, 199 p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül egészoldalas fametszetekkel, fénynyomatokkal illusztrálva. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, helyenként foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.