3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Molnár István: A váradi sorozás, vagy a szeszes italok hatásai. Bp., 1904, "Pátria", 68 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. (Ritka alkohol-ellenesmunka a huszadik század elejéről, kedélyes asztali beszélgetés formájában, mely így zárul: "engedje megériök a magyarok Istene azt, hogy széles e hazában minden ember, ha már iszik, leginkább bort igyék, azt is mértékletesen.")