4 400 Ft
Tompa Mihály összes költeményei I. ésIV. kötet. A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,1870,Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 394; 404 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel,szép állapotban