Nagy Gáspár: Földi pörök. BP., 1982. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval A szerző, Nagy Gáspár által Baránszky László (1930-1999) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
Móricz Zsigmond: Sárarany. Első kiadás. Bp., 1911, Nyugat. Későbbi átkötött félvászon kötésben, kissé sérültt gerinccel, előzéklap, címlap és első néhány lap kissé foltos.
Bónyi Adorján: A sárga kastély. A szerző, Bónyi Adorján által Suhay Imre altábornagy részére DEDIKÁLT példány. Bp., én., Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, lapok felső sarkain szúette lyukakkal.
Faragó Eszter Néhány verse. A szerző, Faragó Eszter által Péterffy Árpád (1938-2022) szívsebész, a Debreceni Egyetem professor emeritusa részére DEDIKÁLT példány. Debrecen, 2000, Kinizsi Nyomda, 32 p. Kiadói aranyozott bársony-kötés. Számozott (24./50) példány.