Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egé...
Apuleius: Amor és Psyche. Latinból fordította: Révay József. Monumenta Literarum I. sor. 2. szám. Gyoma, 1921., Kner Izidor. A könyvdíszek Kozma Lajos, a tipográfiai elrendezés Kner Imre munkái. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé sérült borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal. Megjelent 600 példányban. Ez számozatlan példány.
Eyewitness - History of the World. The Essential Multimedia Refenerce Guide to World History. New York, 1995, Dorling Kindersley. Interaktív világtörténelmi enciklopédia CD, angol nyelven, kiadói kartontokban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kevés kopással
Sal Endre: Mi, magyarok. 51 hihetetlen történet a nagyvilágból. Bp., 2019, Libri. Benne Kabos Gyula, Lugosi Béla, Illy Ferenc, Harry Houdini és mások életrajzával, fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
Kertész Imre: Sostalanság, Valaki más, Kaddis a meg nem született gyermekért, Az angol lobogó, Gályanapló. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.